Skip to main content

System ERP

Nowoczesne oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem

System ERP to oprogramowanie, dzięki któremu możliwe jest analizowanie, nadzorowanie i sterowanie procesami zachodzącymi w całym przedsiębiorstwie. Dzięki modułowej budowie i możliwościom dokładnej konfiguracji każdego z modułów bez problemu dostosowuje się do każdego typu przedsiębiorstwa.

Zalety systemu ERP

Zastosowanie systemu ERP w przedsiębiorstwie to praktycznie same zalety. Dzięki automatyzacji wielu procesów a także optymalizacji łańcuchów produkcyjnych przedsiębiorstwa wdrażające system ERP w krótkim czasie podnoszą wydajność i generują większe zyski. Nowoczesne systemy ERP umożliwiają również tworzenie serwisów internetowych z dostępem dla klientów i kontrahentów, co wprowadza w te relacje zupełnie nową jakość.

System ERP w firmie produkcyjnej

Nowoczesny system ERP daje możliwość redystrybucji newralgicznych danych nie tylko w obrębie przedsiębiorstwa, na przykład z pracownikami, ale również z podmiotami zewnętrznymi. Dystrybutorzy, sprzedawcy czy dostawcy mogą być na bieżąco informowani o istotnych dla nich kwestiach, takich jak dostępność towaru czy stany magazynowe zasobów. Standaryzacja procesów biznesowych możliwa dzięki wprowadzeniu ERP umożliwia również wgląd w poszczególne operacje, ich przebieg jak i celowość. System umożliwia śledzenie partii produktów a to z kolei umożliwia lepszą kontrolę na komponentami i koordynację kanałów dystrybucji.