Przekonaj się, jak program ERP może zrewolucjonizować Twoją firmę

System POS - co to jest i jak go wybrać?

System POS

System POS to najnowocześniejsze urządzenia kasowe, które spełniają wszystkie wymagania niezbędne do kompetentnego prowadzenia praktycznie każdego biznesu. Ze wszystkich kas fiskalnych na rynku - a jest ich sporo - tylko taki system może rozwiązać złożone problemy ilościowe.

Kontynuuj czytanie

Czy Twoja firma potrzebuje usług transkrybera?

Nowoczesne technologie dają nam możliwość łatwego zapisywania dźwięku na różnych urządzeniach. Każdy z nas ma do dyspozycji telefon z dyktafonem. Dzięki posiadaniu dyktafonu możemy z łatwością nagrywać różne wypowiedzi. Korzystają z tego udogodnienia między innymi studenci i dziennikarze. Jednak często trzeba takie nagranie dźwiękowe sprowadzić do postaci zapisu tekstowego. Z takim wymogiem możemy spotkać się na przykład w sądzie podczas wykorzystania nagrania dźwiękowego w charakterze dowodu.

Kontynuuj czytanie

Czy Twoja firma potrzebuje systemu ERP?

Enterprise Resource Planning (ERP) - System pozwalający na efektywne planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Oprogramowanie pozwala na integrację oraz zarządzanie siecią dostaw, raportami, zasobami ludzkimi oraz produkcją. ERP gromadzi dane oraz umożliwia wykonywanie operacji na zebranych danych. Taki rodzaj wspomagania może obejmować całą firmę lub poszczególne szczeble zarządzania, co znacznie ułatwia optymalizacje wykorzystania zasobów oraz zachodzących w nim procesów. 

Kontynuuj czytanie

Jak wybrać właściwy system ERP?

Być może jesteś przedsiębiorcą i dalej nie zdecydowałeś się, jaki system ERP dla firmy powinieneś wybrać. Przede wszystkim musisz wiedzieć, czym dokładnie jest ten rodzaj oprogramowania oraz dlaczego jego wybór jest tak ważny.

Kontynuuj czytanie

Trendy na rynku retail na najbliższe lata

Sklep z branży retail

Mówi się o kilku trendach, które w dużym stopniu wpłyną na rynek retail w ciągu najbliższych kilku lat (do 2030 roku). Najpopularniejsze trendy na rynku retail, o których mówi się, że mają być rewolucyjne, to upside down retail, anti-prescription, self-sustaining stores, retail surgery i locally morphed retail. Co kryje się za tymi nazwami? Jak zmieni się rynek retail w ciągu najbliższych kilku lat?

Kontynuuj czytanie

Więcej artykułów…