Przekonaj się, jak program ERP może zrewolucjonizować Twoją firmę

Jak wybrać właściwy system ERP?

Być może jesteś przedsiębiorcą i dalej nie zdecydowałeś się, jaki system ERP dla firmy powinieneś wybrać. Przede wszystkim musisz wiedzieć, czym dokładnie jest ten rodzaj oprogramowania oraz dlaczego jego wybór jest tak ważny.

Kontynuuj czytanie

Trendy na rynku retail na najbliższe lata

Sklep z branży retail

Mówi się o kilku trendach, które w dużym stopniu wpłyną na rynek retail w ciągu najbliższych kilku lat (do 2030 roku). Najpopularniejsze trendy na rynku retail, o których mówi się, że mają być rewolucyjne, to upside down retail, anti-prescription, self-sustaining stores, retail surgery i locally morphed retail. Co kryje się za tymi nazwami? Jak zmieni się rynek retail w ciągu najbliższych kilku lat?

Kontynuuj czytanie

Systemy ERP dla każdego

To jak działa firma zależy od wielu czynników. Jednakże w dzisiejszych czasach do wydajnego działania firmy niezbędne jest posiadanie silnego wsparcia informatycznego. Oprogramowanie dla firm jest sposobem na to, aby znacząco przyspieszyć i usystematyzować wiele aspektów działania każdego przedsiębiorstwa. Począwszy od księgowości, a skończywszy na rozliczaniu kadr, wszystko to co dzieje się w firmie można znacznie łatwiej przetworzyć jeżeli posiada się odpowiednie oprogramowanie dla firm. Dlatego też w obecnych czasach większość firm inwestuje w to, aby zapewnić sobie dostęp do najlepszego wsparcia informatycznego.

Kontynuuj czytanie