Skip to main content

Przekonaj się, jak program ERP może zrewolucjonizować Twoją firmę

Dodaj komentarz

System ERP, innymi słowy Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa to narzędzie pomagające w prawidłowym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dzięki niemu właściciel korporacji może mieć kontrolę nad każdym aspektem jego działalności, takimi jak logistyka, marketing, sprzedaż, czy produkcja. Służy pomocą również w optymalizacji kosztów i zwiększeniu wydajności, co za tym idzie - wyników finansowych. Obecnie na rynku jest wiele Systemów ERP i stwierdzenie, że wybranie najlepszego może okazać się nie lada wyzwaniem, jest faktem. Jeśli jesteś osoba, która nie wie, z którego oprogramowania skorzystać, to jesteś we właściwym miejscu. Przejdźmy do sedna, czyli porównania najczęściej wybieranych systemów.

Comarch 

Skutecznie optymalizuje większość aspektów firmy. Charakteryzuje się niskim nakładem pieniędzy oraz bezpieczeństwem. Budowa oprogramowania cieszy oko i ułatwia przemieszczanie się przez różne oddziały przedsiębiorstwa. Innowacja stworzona przez Janusza Filipiaka, jaką jest ERP-XL pomaga w integracji różnych segmentów działających w przedsiębiorstwie.

InsERT

System stworzony przez firmę ulokowaną we Wrocławiu może przyczynić się do poprawy funkcjonowania małych i średnich działalności gospodarczych. Insert, inaczej Subiekt GT jest w stanie pomóc prowadzić wszystkie ważne dokumenty przedsiębiorstwa, od świadectw handlowych do spisu pracowników, czy też towarów. Jeden z bardziej przyjaznych systemów dla osób dopiero wchodzących w ten świat, wszystko dzięki przejrzystemu i łatwemu w obsłudze interfejsowi.

Streamsoft

Produceni oferują właścicielom firm dwa systemy ERP, jakimi są Prestiż i Verto. Pierwszy jest przeznaczony dla większych firm i nie ma znaczenia, na jakim rynku dana korporacja działa. Prestiż jest w stanie pomóc praktycznie każdej działalności. Drugi jest przystosowany bardziej dla branży e-commerce, gdyż jest w stanie polepszyć wszystkie drogi handlowe w działalności elektronicznej

nSage

Jeśli stawiasz na doświadczenie w branży, to oprogramowanie może być strzałem w dziesiątke. Pozwala z łatwością kontrolować wszystkie obszary działalności gospodarczej, w tym nawet dane zewnętrzne, takie jak np. spis klientów! Trzeba mieć na uwadze, że narzędzie trzeba dostosować pod odpowiednią wielkość przedsiębiorstwa, a także sprecyzować rynek.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.